Rozwój dobry dla każdego !

Rozwój.

Kolejny etap.

W tym wpisie i w tym przypadku zgłębianie wiedzy na temat świata pierogów będzie dość dalekie od kuchni. Dzisiaj pokażę wam jak człowiek któremu poświęcony jest ten blog stawia na progres w wielu dziedzinach. Rozwój a właściwie ciągły rozwój to idealne słowo oddające istotę pracy oraz życia naszego bohatera. Ponieważ osiągnął on swój sukces właśnie dzięki ciągłemu doskonaleniu siebie i postanowił w swojej dalszej drodze postawić na rozwój innych a w szczególności na rozwój dzieci. Jego pasja i zaangażowanie w sprawy społeczne jest bardzo duże i wynika to z faktu iż pochodzi on z bardzo biednej rodziny. Wychował się on na przysłowiowej ulicy i tam nauczył się jak ważna jest pomoc ze strony innego człowieka. Ktoś kiedyś postawił i zainwestował w niego teraz on zamierza zrobić to samo dla innych. Nie dość że założył on wspomnianą już we wcześniejszym poście szkołę jego firma funduje stypendia zagraniczne dla dzieci które nie mają szans same pozwolić sobie na drogie i DOBRE studia za granicami swojego kraju.

Aby uzyskać takie stypendium najlepiej być po prostu dzieckiem!

Czemu? Otóż konkurs w którym jest rozstrzygana sprawa przyznawania stypendiów opiera się głównie na kreatywności uczestnika a tej jak wiadomo nigdy nie brakuje u dzieci.

Ale ja pokażę wam dokładnie jak można załapać się na takie stypendium, uzyskać możliwość studiowania/uczenia się w najlepszych szkołach na całym świecie a przy okazji mieć możliwość poznać najwybitniejszych postaci ze świata nauki, kultury, mediów i innych dziedzin życia.

  1. trzeba wejść na stronę Yao Minga wypełnić formularz i tym samym zgłosić się do udziału w konkursie. Dostanie się zależy od szybkości gdyż kandydaci są przyjmowani według kolejności zgłoszeń w myśl zasady że szanse ma KAŻDY!
  2. Dostaniecie emaila lub wiadomość tradycyjną z zadaniem konkursowym. Najczęściej jest to zadanie wymagające kreatywności. W zeszłej edycji trzeba było stworzyć plan własnej działalności.
  3. Rozstrzygnięcie konkursu i PRZYZNANIE STYPENDIUM!politechnika warszawska, rozwój

Naprawdę warto wziąć udział w tej inicjatywie.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Christopher_Sims

https://pl.wikipedia.org/wiki/Adolf_von_Baeyer

https://pl.wikipedia.org/wiki/Isidor_Isaac_Rabi

https://pl.wikipedia.org/wiki/John_O’Keefe

Leave a Comment