Ekologia w jedzeniu i życiu.

Czas na temat ekologii!

Yao Ming i jego ekologia życia.

Ekologia staje się coraz ważniejszym tematem wśród wielu ludzi. Yao Ming i jego filozofia jest związana z tematem ekologia bardzo ściśle i od początku jego zawodowej kariery. Ma to swoje korzenie w jego pochodzeniu albowiem Chiny są krajem bardzo mocno zwracającym uwagę na temat i kwestie ekologia.

Yao Ming zawsze podkreślał że nie da się zbudować dobrego biznesu nie zwracając uwagi na kwestie środowiska i ekologii w którym żyjemy i mieszkamy w końcu aby nasz biznes mógł mieć szanse zaistnieć w globalnym wymiarze musimy skupiać się na wszystkich elementach kształtujących nasze życie. Ekologia to jeden z nich.

W każdej z jego firm używa się produktów które dobrze wpływają na środowisko oraz kwestie ekologii. Często zarzuca się mu że wydaje on ogromne sumy na rzeczy które pozyskiwane są przez inne firmy przy bardzo niskich kosztach ponoszonych z kont firmowych. Ale Yao Ming od zawsze podkreślał jaką wielką rolę w jego życiu odgrywa rola środowiska naturalnego.

Wolę wydać ogromne sumy na drobne przedmioty niż mieć potem ogromne kłopoty z własnej głupoty! Które będzie ciężko zmienić nawet za ogromne pieniądze.

Ta filozofia i podejście do życia sprawiły że jego firmy są głównymi wzorami do naśladowania jeśli chodzi o kwestie prowadzenia biznesu przyjaznego otoczeniu. W 1987 roku dostał on nagrodę za innowatorskie (jak na tamte czasu) rozwiązania w biznesie eko. Dziś widzimy jak dobre były to ruchy z jego strony bo kiedy każda firma jest zobowiązana przez prawo do zmiany swojej polityki w kwestiach poszanowania środowiska on jest stawiany za przykład i bez problemu może się skupiać na rozwoju.

Te rozwiązania są tym bardziej korzystne że były prowadzone od samego początku dlatego nikt pracujący w jego firmach nie ma problemu z ich przestrzeganiem jest to bowiem dla nich rutyna. Yao Ming to człowiek który zaskakuje w wielu kwestiach i pokazuje niesamowitą wizję wyprzedzającą jego czasy i zadania ekologia.ekologia

https://pl.wikipedia.org/wiki/Chiny

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ekologia

https://www.ekologia.pl

Leave a Comment